Piknikhangulat és 200 fős „B-közép”: ilyen a foci Ausztráliában

január 13. | Magyar Nemzet Online
Megnéztünk egy átlagos meccset Sydneyben, tízezer embert találtunk. A színvonal mondjuk még nem az igazi. Tovább...

A Real Madrid 250 millió euróért vitte volna Messit Csúcsfizetést is adtak volna neki a madridiak. Till Attila testközelbe látta az NBA sztárjait A TV2 műsorvezetője, Till Attila még sosem volt amerikai kosárlabda mérkőzésen. A népszerű tévésnek azonban a nemrég posztolt képei alapján most már ez a nagy álma is teljesülhetett. Még soha nem voltam amcsi kosár meccsen, de MOST!!! :)))) #nba #nbalondon Till Attila (@tillattila) által megosztott bejegyzés, Jan 11. Tökéletes szabadrúgásgóllal zárta le a rangadót a Bayern München Négygólos mérkőzéssel tért vissza téli szünetről a Bundesliga. Kézilabda: Ljubomir Vranjes a végletekig kivárt, mielőtt kijelölte a végleges Eb-csapatot Ketten maradtak ki az utazók közül a szűk keretből. A Bayern München nyerte a rangadót A vendég bajorok a spanyol Javi Martínez találatával jutottak vezetéshez a 32. percben. Válogatott játékost tesztel a Ferencváros A francia Foot Mercato értesülései szerint a listavezető Ferencváros labdarúgócsapatánál szerepel próbajátékon Janis Ikaunieks. Új időszámítás indul Nagy Lászlóék nélkül Új edzővel és megfiatalított csapattal vesz részt a horvátországi Európa-bajnokságon a magyar férfi kézilabda-válogatott. A Real Madrid kerete a Villarreal ellen A Real Madrid a Villarrealt fogadja a 19. fordulóban Sat, 01/13/2018 - 09:45 Piros Zsombor, a trükkös kezű varázsló A tenisz mellett a bűvészkedés Piros Zsombor hobbija, és megmutatta, mit is tud. Kikapott a canberrai döntőben Fucsovics Márton Döntőszettes vereséget szenvedett a magyar teniszező Andreas Seppitől.