Először nézhettek a helyszínen futballmérkőzést nők Szaúd-Arábiában

január 13. | Propeller
Az ország történetében először nők is bemehettek a stadionba szurkolni egy labdarúgó-mérkőzésen Szaúd-Arábiában. A helyi média olyan fotókat közölt, amelyen zöld-fehér sálat a nyakuk köré tekerő, amúgy a szokásos fekete, földig érő leplet és fátylat viselő nők ülnek a dzsiddai Abdalláh Király Stadion lelátóján, az élvonalbeli al-Ahli és al-Batin bajnoki mérkőzésén. Tovább...

Először történt ilyen Szaúd-Arábiában Az ország történetében először nők is bemehettek a stadionba szurkolni egy labdarúgó-mérkőzésen Szaúd-Arábiában. Szoboszlai Dominik csapata tizenhárom gólt szerzett egyetlen meccsen Barátságos mérkőzésen a magyar labdarúgó is betalált. Bayern-győzelemmel tért vissza a Bundesliga Megszakadt a Leverkusen nagy sorozata. Ilyet még nem látott: nők egy focimeccsen Szaúd-Arábiában Az ország történetében először. Először nézhettek a helyszínen focimeccset nők Szaúd-Arábiában Az eredmény? Nők-férfiak 1-0. Tökéletes szabadrúgásgóllal zárta le a rangadót a Bayern München Négygólos mérkőzéssel tért vissza téli szünetről a Bundesliga. Súlyos beteg a Fradi sztárja Maláriás Joseph Paintsil, a Ferencváros ghánai labdarúgója. A Real Madrid 250 millió euróért vitte volna Messit Csúcsfizetést is adtak volna neki a madridiak. A Bayern München nyerte a rangadót A vendég bajorok a spanyol Javi Martínez találatával jutottak vezetéshez a 32. percben. Szoros meccsen győzte le az Alba a Falcót Sokáig nem bírt egymással a kosárlabda NB I két élcsapata.